Wynajmij wodny tor przeszkód

Swimstone Sp z o.o. jako autoryzowany dystrybutor amerykańskiej marki Aquaglide prowadzi największą wypożyczalnię wodnych torów przeszkód w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tory wodne Aquaglide Challenge Track 1, Challenge Track 2, Challenge Track 3, oraz park wodny/wodny plac zabaw Aquaglide Challenge Circuit 1.

Wodny tor przeszkód to idealny pomysł na:
uczczenie urodzin obiektu, uświetnienie ferii zimowych, Mikołajków, dnia dziecka, wakacji, andrzejków, eventów i innych imprez o charakterze sportowym.

Tylko u nas istnieje możliwość odliczenia kosztu wynajmu w przypadku późniejszego zakupu!

Wypożyczenie to również doskonały sposób na na przetestowanie produktu przed zakupem!

Najczęściej zadawane pytania:


 1. 1
  Co wyróżnia Aquaglide

  Nasze tory posiadają certyfikat bezpieczeństwa (czytaj niżej), ale ponadto:

  Dna elementów (tam gdzie to możliwe) wykładane są siatką, przez co nie wpada się do środka jak to się dzieję w przypadku innych marek. Ułatwia to pracę ratownikom i jest dodatkowym atutem wpływającym na bezpieczeństwo.

  Nasze łączniki to platformy z uchwytami o wysokości zaledwie 10cm, po których łatwo można dostać się na tor po odpadnięciu z niego. Zwykle tory mają 1 wejście, przez co tworzy się długa kolejka. Nasze mają aż 6 – 8 wejść. Jest to kolejny czynnik warunkujący bezpieczeństwo i wygodę korzystania z wodnego toru.


 2. 2
  Jaki jest koszt wynajmu toru?

  Koszt wypożyczenia wodnego toru przeszkód waha się w zależności od sezonu i wybranej kombinacji przeszkód. Za sezon wysoki należy uznać ferie zimowe oraz czas wakacji letnich. Poza tymi terminami jest możliwość uzgodnienia dogodnego terminu, w którym cena będzie korzystniejsza.

  W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt z naszym biurem.


 3. 3
  Jakie są kombinacje wodnych torów do wyboru?

  Aktualnie w naszej ofercie są wodne tory:

  Aquaglide Challenge Track 1 – polecany dla imprez dla młodszych dzieci, masywny dzięki elementom Sierra i wyjątkowo wysokiemu elementowi Vista.

  Aquaglide Challenge Track 2 – polecany na pływalnie o płytkim profilu głębokości.

  Aquaglide Challenge Track 3 – Bestseller! Przebiegnięcie po równoważni Foxtrot stanowi wyzwanie nie tylko dla dzieci! Ale spokojnie, po spadnięciu można łatwo wejść po jednej z 3 platfrom Swimstep XL.

  Challenge Track X – twoja dowolna kombinacja z dostępnych elementów, o dowolniej długości.


  Aquaglide Challenge Circuit 1
  – duży, zapętlający się wodny tor przeszkód który zmieści się na 8. torowym basenie o długości 25m lub pływalni o wymiarach olimpijskich.


 4. 4
  Jaki jest minimalny/maksymalny czas wynajmu?

  Jesteśmy elastyczni także jeśli chodzi o terminy. Zdarzało się, że wodne tory były wypożyczane na kilkugodzinną imprezę lub na miesiąc.


 5. 5
  Co zawiera cena?

  Cena zawiera dostawę, montaż i demontaż. Na miejscu szkolimy też z obsługi toru, w tym doradzamy w zakresie obsługi ratowniczej wodnego toru przeszkód. Pomagamy także w stworzeniu regulaminu, oraz przygotowaniu baneru internetowego lub plakatu poprzez udostępnienie grafik.


 6. 6
  Ile trwa i jak przebiega montaż i demontaż?

  W zależności od ilości monterów (1-2 os.) ok. 1 godziny od wejścia na halę basenu. Elementy wodnego toru przeszkód są poręcznie spakowane, lekkie i stąd łatwe w przenoszeniu (np. przez drzwi).
  Wodny tor przeszkód jest pompowany tylko raz. Nie jest stale dopompowywany tak jak tradycyjne tzw. dmuchańce przeznaczone na ląd.
  Po połączeniu elementów na plaży pływalni wodny tor zsuwany jest do wody i łączony za pomocą elastycznych lin typu bungee do kotew służących na co dzień do zaczepiania lin torowych.

  Wodny tor przeszkód można bardzo łatwo przesunąć na dowolny inny tor w razie potrzeby (np. na czas treningu pływackiego tak aby chwilowo zwolnić tory pływackie).
  W przypadku wód otwartych montaż odbywa się do dna akwenu za pomocą kotwic śrubowych lub kotwic martwych.


 7. 7
  Ile miejsca zajmuje tor?

  Wodne tory są długie na ok. 17m, szerokie na ok. 2m, a ich wysokość różni się w zależności od danego elementu. Potrzebują 3-4 torów pływackich lub akwenu otwartego o dostatecznej głębokości. Zdecydowana większość pływalni spełnia wymogi co do wymaganej głębokości tj. 1,2 do 1,7m.


 8. 8
  Czy wodny tor przeszkód Aquaglide jest bezpieczny?

  Tak.

  Wszystkie pneumatyczne moduły wodnego toru przeszkód Aquaglide posiadają certyfikat zgodności z europejską normą bezpieczeństwa EN 15649 wymagany dla tego typu produktów pneumatycznych, wydany przez niezależną instytucję badawczą Vinçotte (holenderski odpowiednik niemieckiego TUV).

  Aktualnie na rynku wodnych torów są tylko dwie marki posiadające certyfikaty i są to Aquaglide oraz konkurencyjny Wibit.

  Certyfikat jest wydawany na żądanie klienta.

  Uwaga! Zawsze należy pytać o certyfikat i upewnić się o jego oryginalności i że został wydany na oferowane elementy. Na rynku pojawiają się firmy oferujące łudząco podobne kopie produktów certyfikowanych (a także samych certyfikatów), głównie marek Wibit i Aquaglide, które dominują światowe rynki. Kopie są produktami niebezpiecznymi! W imieniu producenta reagujemy w przypadku p


Zadzwoń, dowiedz się więcej i zarezerwuj już dziś!!

Swimstone Sp. z o.o.
t. + 48 607 136 612
e. biuro@swimstone.pl