Wyposażenie basenów – akcesoria basenowe i zabawki do wody

Basen to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku oraz pracy nad poprawą zdrowia i kondycją. To również dobre miejsce do nieskrępowanej zabawy w towarzystwie przyjaciół, do zawodów na wesoło podczas imprez dziecięcych i młodzieżowych oraz nauki zdrowej rywalizacji. Aby basen w pełni spełniał swoje zadanie, niezbędne jest odpowiednie jego wyposażenie, m.in. w akcesoria basenowe.

Akcesoria basenowe dla osób w każdym wieku

Na imprezy dziecięce i do zbiorników ogrodowych polecamy między innymi różne atrakcje wodne – zjeżdżalnie, zabawki piankowe do basenu, dmuchane zamki na wodzie i inne akcesoria basenowe. Jeśli Twoim celem jest przygotowanie miejsca na zawody pływackie, w Swimstone proponujemy między innymi liny torowe i pomiar czasu. Mamy też bogaty wybór akcesoriów basenowych do wyznaczania torów, takich jak: pływaki, napinacze do lin, łączniki, dyski do lin torowych, narzędzia oraz worki do przechowywania lin basenowych. Zamówisz u nas również: słupki basenowe, akcesoria do treningów, elementy wyposażenia ze stali nierdzewnej i wiele innych.

Pozostałe wyposażenie

Polecamy nie tylko wspomniane akcesoria basenowe, ale także produkty, dzięki którym utrzymasz porządek na basenie, tak ważny dla bezpieczeństwa jego użytkowników. Oferujemy pojemniki na sprzęt pływacki, regały basenowe, pojemniki na makarony, worki na liny i inne elementy wyposażenia. Najmłodszym uczestnikom wodnych szaleństw proponujemy atrakcyjne zabawki, które sprawią, że pierwszy kontakt z wodą będzie przyjemny i mniej stresujący. Bogaty wybór produktów czeka w Swimstone na amatorów piłki wodnej. Znajdziesz u nas między innymi: bramki do waterpolo, podesty dla sędziów, pływające reklamy, liny basenowe do wyznaczania boiska, a także piłki i akcesoria marki Mikasa. Wśród nich oferujemy także składane pojemniki na basen, przystosowane do przechowywania piłek.