Wynajem desek SUP. Testy przed zakupem – Wrocław i okolice

Firma Swimstone, autoryzowany dystrybutor wiodących marek desek Stand Up Paddleboard, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku: organizujemy dla Was wypożyczalnię dmuchanych desek SUP wraz z potrzebnymi akcesoriami na terenie Wrocławia i okolic. Już teraz możecie niedużym kosztem skorzystać z okazji i rozpocząć samodzielną eksplorację przyrody z wielu dostępnych miejsc na Odrze i okolicznych rzekach. Jest to także doskonała okazja do zwiększania atrakcyjności basenu w okresach ferii i wakacji. Szczególnie polecane na baseny są deski Peace i Dhyana nadające się doskonale do relaksu a także sesji Jogi !

Wynajem desek SUP będzie świetnym pomysłem na:

  • Organizację spływu ze znajomymi okolicznymi rzekami Wrocławia
  • Sesję szkoleniową na basenie dla grupy młodzieży
  • Organizację eventów i innych imprez o charakterze sportowym na wodzie
  • Sesję Yogi na basenie
  • Uczczenie urodzin obiektu, uświetnienie ferii zimowych, Mikołajków, dnia dziecka, wakacji, andrzejków, eventów i innych.

Tylko u nas istnieje możliwość odliczenia kosztu wynajmu w przypadku późniejszego zakupu! Wypożyczenie SUPa to najlepszy sposób na przetestowanie deski przed zakupem.

 

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z deskami SUP:

www.amazigo.pl

Zadzwoń, dowiedz się więcej o wypożyczaniu SUP i zarezerwuj już dziś!

tel: 666 650 055
kontakt@amazigo.pl

Przy wynajmie do wszystkich desek dajemy w komplecie (jeśli nie ma w pakiecie): torbę na SUP, pompkę ręczną, wiosło oraz smycz zabezpieczającą (leash)
Dostępne modele na wynajem lub testy przed zakupem – we Wrocławiu i okolicach: (specyfikacje poglądowe – mogą się nieznacznie różnić)