Blog

17 kwietnia 2019

Spinera – Swimstone agentem nowej marki

Spinera to dwie linie produktów. Linia produktów Spinera Consumer jest świeżo  zaprojektowana dla wszystkich klientów detalicznych, którzy poszukują sprzętu do uprawiania sportów wodnych w przystępnej cenie. Linia produktów Spinera Professional oferuje wyjątkową wysoką jakość i jest specjalnie przeznaczona dla operatorów parków wodnych, Water Parków, wypożyczalni sprzętu wodnego oraz do wszelkiego użytku komercyjnego.

Spinera to przede wszystkim produkty do holowania za jachtami, na polskim rynku występujące pod wszelakimi nazwami tj.: Wakebord’y, narty, koła, pływaki, platformy, banany. Sporty wodne zyskują w Polsce większą popularność i coraz częściej oprócz nart wodnych widzimy holowane różnego rodzaju platformy, koła. Dają one dużo większą satysfakcję i nie wymagają takich umiejętności jak podczas pływania na desce czy nartach wodnych. Przyczynia się to do popularyzacji i zwiększenia atrakcyjności sportów wodnych oraz uatrakcyjnienia czasu nad wodą. Spinera to także wszelkie akcesoria związane z produktami głównymi takie jak liny holownicze, boje, oznaczenia, kamizelki, buty, pianki.

pływaki do holowania

Swimstone ma zaszczyt od tego roku zostać bezpośrednim agentem marki w Polsce, a Państwa zamówienia będą realizowane bezpośrednio przez producenta marki i dystrybutora wielu znanych marek firmę POD International.

Bez kategorii
About swimstone