Wynajem torów wodnych, wyposażenie basenów – o nas

Nasza wizja

malmsten_competitor_onasSwimstone Sp. z o.o. to młoda, prężnie działająca firma z szeroką ofertą. Specjalizujemy się w handlu wyposażeniem sportowym pływalni na potrzeby uprawiania sportów wodnych oraz rekreacji i organizacji imprez. Oferujemy także atrakcje basenowe i na wody otwarte, wśród których znaczącą pozycję zajmują dmuchane parki wodne i wodne tory przeszkód.

Firma Swimstone została założona przez byłego mistrza i rekordzistę Polski w pływaniu oraz prawnika. Klientom świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od porady popartej doświadczeniem, przez spisanie profesjonalnie przygotowanej umowy, po montaż.

water_gate_onas
Nasza oferta jest szeroka i ciągle powiększa się o sprawdzone produkty wysokiej jakości. Jesteśmy oficjalnymi partnerami takich światowych marek jak Malmsten oraz Aquaglide. Blisko współpracujemy z wieloma innymi firmami, których produkty znalazły się w ofercie.
Nasza wizja to wprowadzenie nowej jakości i nowych rozwiązań na polskie pływalnie. Dobra jakość przekłada się na oszczędności w przyszłości.

Doradzimy i zamontujemy

track1-lrSkontaktuj się z nami, a pokażemy Ci, jak unowocześnić Twój obiekt i jak sprawić, aby był lepiej wykorzystywany. Śledzimy najnowsze trendy, odwiedzając wiodące pływalnie na całym świecie!

Oferujemy montaż większości sprzedawanych przez nas produktów, w tym parków wodnych. Proponujemy też wynajem torów wodnych Aquaglide oraz innych dmuchanych atrakcji tego producenta.

Nasz Zespół

z kim i o czym możesz rozmawiać…

Andrzej Olesiński
Manager
Sprawy organizacyjne firmy, szkolenia i kwestie techniczne.
Nasze motto

i złote sentencje przyświecające naszym ideom

Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną

Aldo Gucci

O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są klienci a nie produkty

motto firmy Siemens