Nasi producenci

Firma Swimstone Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem szwedzkiej marki Malmsten oraz amerykańskiej marki Aquaglide.

Aqua Marina

Aqua Marina to jedna z najpopularniejszych marek dmuchanych SUP-ów, Kajaków i Łodzi, która w ciągu ostatnich kilku lat dostarczyła ponad milion desek na całym świecie

Spinera

Spinera to przede wszystkim produkty do holowania za jachtami, na polskim rynku występujące pod wszelakimi nazwami tj.: Wakeboard’y, narty, koła, pływaki, tuby, platformy, banany. Spinera to dwie linie produktów. Linia produktów Spinera Consumer i Spinera Professional

Bestsellery REA

Jakość, kreatywność, elastyczność, funkcjonalność i trwałość to filary, na których opiera się sukces firmy REA. Przy pomocy REA znajdą Państwo odpowiednie wyposażenie swojej firmy.

REA

REA to producent najwyższej jakości półek i regałów basenowych.

Malmsten

Firma Malmsten to niekwestionowany światowy lider z ponad 40-letnim doświadczeniem, który specjalizuje się w produkcji takiego asortymentu jak liny torowe basenowe oraz boiska do piłki wodnej.

Aquaglide

Aquaglide to największa światowa marka produkująca parki wodne i wodne tory przeszkód na pływalnie jak i na wody otwarte.

Bestsellery Malmsten

Flagowymi produktami szwedzkiego producenta Malmsten są liny torowe oraz boiska do piłki wodnej produkowane na miejscu w Åhus.

Bestsellery Aquaglide

Każda atrakcja Aquaglide to inne doznanie. Wszystkie dmuchańce do wody mają wspólną cechę: są bezpieczne i posiadają certyfikat zgodności z normą EN 15 649!