Wyposażenie basenów – producenci

W naszym portfolio znajdują się setki artykułów wielu znanych producentów. Flagowymi produktami na naszej stronie są te z oferty szwedzkiego Malmsten AB oraz amerykańskiego Aquaglide, którego specjalnością są dmuchane parki wodne. Obydwie marki są niekwestionowanymi liderami swoich segmentów i zarazem największymi firmami z wieloletnim doświadczeniem.

Aquaglide

Aquaglide to największa światowa marka produkująca parki wodne i wodne tory przeszkód na pływalnie jak i na wody otwarte.

REA

REA to producent najwyższej jakości półek i regałów basenowych.

Aqua Marina

Aqua Marina to jedna z najpopularniejszych marek dmuchanych SUP-ów, Kajaków i Łodzi, która w ciągu ostatnich kilku lat dostarczyła ponad milion desek na całym świecie

Spinera

Spinera to przede wszystkim produkty do holowania za jachtami, na polskim rynku występujące pod wszelakimi nazwami tj.: Wakeboard’y, narty, koła, pływaki, tuby, platformy, banany. Spinera to dwie linie produktów. Linia produktów Spinera Consumer i Spinera Professional

Malmsten

Firma Malmsten to niekwestionowany światowy lider z ponad 40-letnim doświadczeniem, który specjalizuje się w produkcji takiego asortymentu jak liny torowe basenowe oraz boiska do piłki wodnej.