Aquaglide

Aquaglide

to globalna i największa w swojej branży amerykańska marka, której od 1995 roku udało się wprowadzić na rynek 120 innowacyjnych produktów. Flagowymi produktami Aquaglide są wodne parki, nazywane także torami przeszkód, wodnymi lub nadmuchiwanymi torami przeszkód, wodnymi parkami, itd.

Niezależnie od tego jak to chcesz nazywać, zasada jest prosta. Pompujesz swoją atrakcję (zjeżdżalnię, trampolinę, równoważnie, ściankę wspinaczkową, itd.), jeśli chcesz łączysz ją z innym elementem, stawiasz na wodzie (montując ją do kotew basenowych lub do dna w przypadku wód otwartych) i oddajesz się niesamowitej zabawie.

Elementy wodnych torów przeszkód

czy wodnych/nadmuchiwanych parków na wodach otwartych mogą być łączone w niezliczonych konfiguracjach zależnie od indywidualnych potrzeb Twoich i Twoich klientów. Zbiorniki otwarte dają więcej możliwości, ale z uwagi na raczej krótkie lato bardzo popularne w naszym kraju są aktualnie wodne tory przeszkód na pływalnie o długości 25m.

Wszystkie elementy parków wodnych i wodnych torów przeszkód Aquaglide są wytrzymałe i odporne zarówno na ekstremalne temperatury jak i środowisko basenowe (oferujemy 3 letnią gwarancję). Nasze atrakcje wodne posiadają certyfikat niezależnej instytucji badawczej (Vinçotte) na zgodność z rygorystyczną normą EN 15 649.