Aqua Marina

“Poważna zabawa – to coś więcej niż slogan, to jest to, co robimy!”

Aqua Marina® – to przede wszystkim wiosłowanie (“paddling”) i pływanie łodziami. Żyjemy dla rozprysków wody, niekończącej się zabawy i głęboko zakorzenionej pasji do sportów wodnych. Jako pionierska marka w świecie nadmuchiwanych desek wiosłowych (SUP – “Stand Up Paddleboard”) i rynku pontonów, zapewniamy wioślarzom wszystkie potrzeby i możliwości do poczucia wolności, jakości i szerokiej gamy zabawy. To nasz pomysł na poważną zabawę. To AM-Aqua Marina.

Aqua Marina to jedna z najpopularniejszych marek iSUP, Kayak i Speed ​​Boat, która w ciągu ostatnich kilku lat dostarczyła ponad milion desek na całym świecie. Jest to to marka stworzona przez Oriental Recreational Products ( Shanghai) Co Ltd., właściciela marki Silver Marine – firmę z wieloletnim doświadczeniem w produkcji pompowanych sprzętów wodnych. Z dumą oferujemy niedrogą, wysokiej jakości linię produktów do sportów wodnych zaprojektowanych, aby sprostać jak najszerszemu zakresowi zastosowania w najpopularniejszych obecnie dyscyplinach sportów wodnych. Deski Aqua Marina są znane na całym świecie i bardzo popularne, szczególnie w Europie. Wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że są to produkty dedykowane do szerokiego grona odbiorców: od początkujących surferów, weekendowych zapaleńców aż po pasjonatów zakochanych w tym pięknym sporcie.

Aqua Marina ma na celu stworzenie szeregu nadmuchiwanych desek, kajaków i łodzi, które łączą nowoczesne technologie, materiał o wysokiej wydajności i dedykowane wykonanie, pozwalając uczestnikom na wszystkich poziomach zaawansowania osiągnąć, a nawet przekroczyć ich maksymalny potencjał. Aqua Marina tworzy produkty, które pozwalają użytkownikom przełamać wszystkie istniejące granice i grać jak prawdziwy PRO !