Blog

26 maja 2020

Jak uatrakcyjnić kolonie lub obóz letni z dostępem do wody: Aquapark Aquaglide

dmuchany park wodny
Park Wodny Aquaglide składający się z elementów Jungle Joe, Freefall Supreme i platform Aquaglide Universal i Aquaglide Speedway

Są fajne aquaparki… Ale są też spektakularne aquaparki Aquaglide, zapierające dech w piersiach i pełne adrenaliny, gdzie przeżywasz najlepsze chwile w życiu. Wiesz o co chodzi. Takie, o których obozowicze nie przestają myśleć po powrocie do domu. Takie, które są główną atrakcją twojego obozu i sprawiają, że dzieci co roku chcą do nich wracać. I takie, które z dnia na dzień powodują szczęście i aktywność u wczasowiczów. W Aquaglide naszym podejściem jest iść na całość gdy mowa o wodnych atrakcjach. Co jest na szczycie listy? Nieziemski aquapark doskonale wpasowujący się w przestrzeń każdego obozu, jego program i budżet.

Jeśli chodzi o zajęcia wodne na twoim obozie, wyjdź poza schematy. Jasne, fajnie jest mieć sprzęt do typowych sportów wioślarskich, kajaki, deski SUP i wyznaczone miejsce do pływania. Ale pomyśl: inwestując w aquapark ze strefami posiadającymi ekscytujące atrakcje angażujące i uszczęśliwiające obozowiczów zapewnisz sobie coś więcej niż zwrot inwestycji.

Większa wartość zabawy

W zależności od liczby posiadanych atrakcji, aquaparki mogą pomieścić dużą liczbę obozowiczów jednocześnie, umożliwiając ściślejsze monitorowanie działań. Jak każda zabawa grupowa, aquaparki Aquaglide pomagają budować koleżeńskie relacje i umiejętności pracy zespołowej z innymi obozowiczami.

Kolejną zaletą aquaparku jest skalowalność, oznaczająca, że możesz inwestować w dodatkowe funkcje w miarę upływu czasu, na co pozwala rosnący popyt i budżet. Z aquaparkiem Aquaglide możesz zacząć od niewielkiego parku i rozbudowywać go na istniejących strukturach, tworząc coraz większy park, nie tylko dla większej liczby wczasowiczów, ale także powiększając strefy zabawy i ich potencjał. Korzystaj z najlepszych zasobów swojego obozu dzięki planowi, w którym czujesz się komfortowo, opartemu na rocznym budżecie. Projektanci Aquaglide mogą stworzyć plan główny dostosowany do twoich potrzeb, który można tworzyć etapami, kiedy nadejdzie odpowiedni czas. Podczas gdy niektóre marki używają rzepów do mocowania poszczególnych elementów, Aquaglide stosuje dedykowane pierścienie w kształcie litery D do łączenia pod wodą za pomocą specjalnych pasków. Zapewnia to nie tylko bezpieczniejsze mocowanie, ale także umożliwia nieskończone możliwości rozbudowy. Jak głosi nasze hasło, buduj emocje dzięki Aquaglide!

Wszystkie poziomy umiejętności mile widziane

Jako organizator obozu ciężko pracujesz, aby zadowolić obozowiczów i zapewnić im wysokiej jakości atrakcje oraz doświadczenie zdobywane w bezpiecznym, zdrowym i przyjemnym otoczeniu. Aquapark można zaprojektować na zamówienie, aby pasował do wieku i umiejętności obozowiczów – a wszystko po to, żeby pomóc im ćwiczyć, zyskać pewność siebie i, co najważniejsze, dobrze się bawić. Wiele stref pozwala obozowiczom cieszyć się przeszkodami, huśtać się na huśtawce Sky Rocket, a nawet wskoczyć na trampolinę. Bez względu na poziom umiejętności każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyprofilowane strefy emocji

Niezależnie od tego czy chcesz wyrobić sobie markę obozu letniego z super ekscytującymi dmuchanymi atrakcjami na wodę zachęcającymi wczasowiczów do powrotu co roku, czy może chcesz zaangażować więcej osób organizując jednodniowe płatne wejścia, Aquaglide ma dostarczające wrażeń elementy, które zmaksymalizują czas spędzany przez wczasowiczów na zabawie w wodzie. Oto kilka naszych najbardziej pożądanych elementów aquaparku.

  • Aquaglide Jungle Joe – imponująca, górująca na resztą modułów konstrukcja wspinaczkowa z dodatkową atrakcją wodną w postaci zjeżdżalni.
  • Aquaglide Summit Express (ze ścianą wspinaczkową) – wyposażony w ściankę, zjeżdżalnię z wejściem od ścianki oraz w jaskinię o odpowiedniej wielkości do podskakiwania, wspinaczki, huśtania się i zabawy.
  • Aquaglide Monkey Dome – idealny dodatek każdego toru przeszkód dla wojowników ninja, wczasowicze mogą rzucać sobie wyzwania, aby przekroczyć tę małpią przeszkodę.
  • Aquaglide Supertramp – ta wodna trampolina to niesamowity element centralny niejednego Aquaparku Aquaglide
  • Aquaglide Foxtrot – trudna do przejścia pompowana równoważnia na wodę z powierzchniami wyłożonymi siatką trampolinową do skakania na obu końcach.

Większość przeciętnego letniego dnia wczasowicz spędza się na zewnątrz. Dodatek wysokiej temperatury i miłości do wody sprawia, że letnicy w każdym wieku nie będą się mogli doczekać obozowej atrakcji numer jeden: zabawy na pływającym placu zabaw. Dzięki porywającym emocjom i doskonałemu zwrotowi inwestycji, nadmuchiwany wodny plac zabaw najwyższej jakości powinien znajdować się na szczycie listy każdego organizatora obozu letniego czy kolonii.

Bez kategorii , ,
About swimstone